İSTE OLSUN, HAYAL ET OLSUN!

Hayatınızın Geri Kalanı İçin Bir Şey Yapın.


Nasıl Daha Çok Kazanırsınız?


Yaşamınızı değiştirmek için hedeflerinizi belirleyin, hayatınıza yeni bir yön verecek bu fırsatı kaçırmayın. Yenilikçi ürünleri ve kendini ispatlamış, doğrudan satış iş modeli kullanan istedigin.com, hızla büyüyen ve global olarak da zirveyi hedefleyen bir şirket olarak Network Marketing pazarına yeni bir yön vermeyi hedefliyor.

Doğrudan satışta birçok yöntem kullanılıyor ve network marketing de bunların en önemlileri arasında yer alıyor. istedigin.com, müşteri ve bayileri için sürdürülebilir, değerli fırsatlar yaratmak adına parlak fikirleri, iyi profesyonelleri ve yeni teknolojileri kullanıyor. Gelin bu ağın bir parçası olun ve kazanmaya başlayın!

YENİLİKÇİ bir konsept izleyen ürünler geliştiren bir platform olan istediğin.com bu yenilikçi, devrim yaratan fikirler ve teknolojileri insanların yaşamını geliştirmek için kullanır. Fırsatların kolayca temeli haline gelebilecek teknoloji çözümleri sunma yeteneğine sahip deneyimli ve profesyonel bir ekibe sahiptir.

Yaşanacak Bir Hayat


21. Yüzyılın Ticareti: Network Marketing

SIRA SENDE

İNTERNETTEN PARA KAZAN.

DOĞRU YERDESİN

ÖDÜLLENDİRİCİ BİR YAŞAM.

GÜVENLİ İŞ

ZENGİN EMEKLİLİK

Serbest Girişimcimiz Ol.


Fırsatı Kaçırma

Geleceğini değiştirme fırsatı için hemen bize katıl ve kazanmaya başla. Getirdiğin üyelerle büyük gelir elde edeceğin kazanç zincirinin lideri ol.

Kazan & Kazan

Organizasyonun satışından prim kazanmak ve işini büyütmek için daha çok kişiye ulaş. Bu bir ekip işidir, senin için çalışanlar arttıkça sen de sürekli kazanırsın.

Daha İyi Bir Yaşam

Yaşam kaliteni arttırmak için tasarlanmış sistemimizle maddi özgürlük ve mutluluk elinde. Bizimle zenginleşmek için ihtiyacınız olan en önemli şey: motivasyon!

Kazancını Her Yerden Yönet


Satış yaparken seni motive edecek en önemli unsur başarılarının ödüllendirilmesidir. Senin ve tüm ekibinin faaliyetini, bu çalışmalardan kazandığın primleri anlık kontrol ederek hem geçmiş kazanımlarını görebilir hem de geleceğe yönelik pazarlama stratejileri oluşturabilirsin.

Kolay Kullanılır Yönetici Paneli


Hızlı ve kolay kullanılır, mobil uyumlu kullanıcı paneliniz ile tüm ekibinizin satış ve gelir yönetimini anlık olarak takip edebilirsiniz.

  1.   Siparişleri İzleyin
  2.  Primlerinizi Hesaplayın
  3.  Ekibin Çalışmasını Yönetin
  4.  Ekibin Çalışmasını Yönetin
  5.  Raporları Görüntüleyin

KENDİNİ ÖZGÜRLEŞTİR


Başarılı Olmanıza Yardımcı Olmak İçin Varız, Hep Yanınızdayız

Nasıl Daha Çok Kazanırsınız?


Kendi Patronun Ol


Mesai saatlerinizden ofisinizin bulunduğu yere kadar her şey kontrolünüz altında ve artık kendinizden başka kimseye hesap vermeyeceksiniz.
Sahilde bir toplantı yapmak ister misiniz? Kimse size engel olmaz.
Öğleden önce bir e-postaya cevap vermek istemiyor musunuz? Problem değil.
Kontrol sizde ve alışkanlıklarınıza en uygun şekilde çalışabilirsiniz.
İstediğin.com sisteminde ne kadar çalışırsanız o kadar kazanırsınız. Önceki kurumsal hayatınızda yöneticilerinize ve patronlarınıza fayda sağlayan iş gücünüz istediğin.com ile doğrudan banka hesabınıza yansır.
Üstelik başarılı temsilcilerin etkili çalışmalarının faydalarını artıracak çok önemli prim ve teşviklerle sizi hep motive eden bu ağın parçası olarak yaşamınızı değiştiren bir fırsatla karşı karşıyasınız.

Kendin İçin Çalış


Motivasyon 100%
Kazanç 100%
Özgürlük 100%
Başarı 100%

Başarı Öykülerimiz

Fatma Yıldız

Günümüzde girişimcilik fırsatlarından en önemlilerinden biri, doğrudan pazarlama. Bu işe istedigin.com’la başlamam en büyük şansım oldu, herkesin kazandığı harika bir sistem.

Mehmet Arman

istedigin.com’da düşük finansal katılımla bile, büyük zenginlik kazanma fırsatınız var. Artık kendim için çalışmanın vakti geldi diyorsanız, doğru yerdesiniz!

Ali Türker Özcan

Network marketing bugün dünyanın en hızlı büyüyen iş modeli. Başarılı olmak içinse şirketin önemi çok büyük. istedigin.com’la çabamın karşılığını almanın mutluluğunu yaşıyorum.

Seni Arayalım